Events

Presentatieavond: Hulp, werk en leven in Malawi - 27 juni 2025 - Gouda, NL

Datum: D.V. 27 juni 2025
Aanvang: 19:30 uur
Locatie: Sint Joostkapel, Lage Gouwe 134 in Gouda.
Parkeren: Q-park Bolwerk, St. Mariewal 41
Toegang: gratis, collecte voor Timotheos

Graag willen wij u uitnodigen voor een avond die georganiseerd wordt door Stichting Timotheos, waaraan in een mooie samenwerking ook Henk Jan van Schothorst van Christian Council International (CCI) een bijdrage hoopt te leveren.

Bart en Leneke Lodder-Boender zijn werkzaam voor Timotheos in Malawi. Bart zal vertellen over specifieke (onderwijs)projecten van Timotheos. Leneke neemt u kort mee in het Malawische dagelijks leven. 

Dominee van Kooten is recent in Malawi geweest, ook in het gebied waar Bart en Leneke werkzaam zijn. Hij zal de opening en meditatie verzorgen. 

Henk Jan kwam via zijn lobbywerk ook in Malawi om een heel andere reden: bewustmaking van de President en andere beleidsbepalers tegen de progressieve invloed van de EU en VN op dit land en andere conservatieve Afrikaanse landen. Dit aspect wil hij deze avond belichten.

Tussendoor zal er samenzang met orgel zijn.

Malawi avond Timotheos